درب های اتوماتیک نفر رو

درب های اتوماتیک نفر رو محصولاتی هستند که جنبه آسایشی و  رفاهی دارند، این درب ها در مکان های عمومی، بیمارستان ها، ساختمان های مسکونی، اماکن تجاری و اداری برای سهولت تردد افراد و جلوگیری از  هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی بیشترین کاربرد را دارند.

عموما دربهای اتوماتیک از دو بخش تشکیل شده اند بخش اول مکانیزم ها و یا اپراتورهای درب های اتوماتیک می باشند که معمولا در بالای دربها نصب می گردند و دربها را باز و بسته می کنند و بخش دیگر ساختار اصلی دربها می باشد که عموما از ترکیب شیشه و فریم های آلومینیومی ساخته می شوند.

شرکت SESAMO ایتالیا یکی از شرکتهای پیشتاز در زمینه تولید و ارائه محصولات دربهای اتوماتیک در اروپا می باشد که توانسته ارائه محصولاتی با تناسب قیمت و کیفیت سهم قابل توجهی از بازار این محصولات در اروپا و خاورمیانه را به خود اختصاص دهد. شرکت مهندسی هوشمند سازان بیتا با اخذ نمایندگی رسمی شرکت سسامو SESAMO ایتالیا در سال 2008 و ارایه محصولات این شرکت و خدمات پس از فروش و همچنین تولید انواع فریم ها و تجهیزات جانبی دربهای اتوماتیک در واحد دربهای اتوماتیک کیادر توانسته به عنوان مجموعه ای موفق در این زمینه فعالیت نماید.

شرکت سسامو فعالیت خود را در سال 1965با هدف تولید درب، پنجره و کرکره های اتوماتیک در کاسل منفراتو ایتالیا آغاز کرد. در دهه ی هفتاد خدمات خود را با تولید اتوماسیون درب های کشویی شروع نموده است. شاخصه ای که به واسطه آن در 30 سال گذشته سازماندهی، فناوری و تولید به سسامو اهدا گردیده است.در کناره ی مرزهای پیدمن و لمباردی ابداع و خلاقیت به سرعت بالا گرفت. در اوایل دهه 80، سسامو فعالیت های تجاری اش را به سمت موقعیت مکانی کنونی اش در تروجیا منفراتو جابه جا کرد که این مکان در مرکز مثلث صنعتی است که در یک ضلع آن جنوآ، ضلع دیگر میلان و در طرف دیگر تورین قراردارند. این موقعیت صنعتی جدید در شبکه گسترده ای ترجمه شد که در ایتالیا، اروپا و سرتاسر جهان عرضه شد. در سال 1963، سسامو گواهینامه سیستم تضمین کیفیت شرکت را از طریق استاندارد ISO 9001/ UNI EN 29001 بدست آورد. این گواهی نامه هدف نهایی شرکت سسامو نبود اما گامی بود برای طراحی، تولید و تست همه محصولاتش. در سال 2002، سسامو توانست رضایتمندی شرکت های برتر ایتالیا را از طریق گواهی نامه استاندارد های کیفی جدید ISO 9001:2000 بدست آورد که این گواهی نامه در راستای قدردانی از علایق شرکت در فراهم آوردن کیفیت بالای خدمات و محصولات است.

محصولات کنونی ما به اتوماسیون دربهای اتوماتیک کشویی، دربهای اتوماتیک لولایی، دربهای اتوماتیک بیمارستانی، دربهای اتوماتیک منحنی، دربهای اتوماتیک گردان و دربهایی با پروفیل آلومینیوم برای محدوده کاملی از سیستم ورودی اتوماتیک تقسیم بندی شده است. طیف وسیعی از لوازم جانبی برای فرماندهی و کنترل ورودی های اتوماتیک، محصولات سسامو را کامل می کند.

اتوماسیون سسامو، با وجود محتویات بسیاردر تکنولوژِی و ابداعاتش، تعادل درستی بین کیفیت و قیمت و سهولت در استفاده برقرار کرده است. این اتوماسیون ها برای انواع ورودی های اتوماتیک از جمله سوپر مارکت ها، داروخانه ها،بیمارستان ها، بانک ها، هتل ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و اماکن بسیاری دیگر استفاده می شود.

دانش کامل ما در بخش ها که بالغ بر 50 سال تجربه بدست آمده است، سسامو را قادر می سازد تا مشاور وشریکی برای همه مشتریانش باشد و تماس مستقیم شرکت و مشتریان را در همه مراحل از طراحی تا مرحله نهایی تضمین می کند.

درب اتوماتیک کشویی (مشاهده توضیحات)

درب اتوماتیک لولایی (مشاهده توضیحات)

درب اتوماتیک منحنی (مشاهده توضیحات)

درب اتوماتیک گردان(مشاهده توضیحات)

درب اتوماتیک بیمارستانی (مشاهده توضیحات)