محصولات کنترل تردد: 

شرکت هوشمند سازان بیتا  با بیست سال فعالیت در زمینه حفاظت الکترونیک تولید کننده و ارایه کننده چندین رده محصول در این حوزه می باشد. کلیه محصولات تولیدی شرکت از مرغوبترین مواد اولیه و با بالاترین کیفیت توسط تکنسین ها و مهندسین شرکت طراحی و تولید می گردند و با افتخار با برند ساخت ایران در بازار ارایه می گردند.

 

 1- گیت های کنترل تردد

این محصولات با برند HSB Access  ارایه می گردند و  شامل انواع  گیت کنترل تردد مترویی (سریع) ، گیت کنترل تردد فلپ، گیت کنترل تردد سه شاخه، گیت کنترل تردد پروانه ای، گیت کنترل تردد باشگاهی، گیت کنترل تردد امنیتی، گیت کنترل تردد ورزشگاهی و .... که در واحد تخصصی تحقیق و توسعه شرکت توسط مهندسان کارآزموده طراحی و تولید گردیده و در شرایط خاص مورد آزمون قرار گرفته و به بازار ارایه می گردد. معیار ما در تولید زیبایی محصول و تناسب قیمت و کیفیت می باشد.

 2- کنترل تردد سازمانی

این محصولات با برند HSB Access  ارایه می گردند و شامل انواع نرم افزار کنترل تردد، نرم افزار ارباب رجوع و نرم افزار مهمان، نرم افزار پلاک خوان و نرم افزار مدیریت پارکینگ، نرم افزار مانیتورینگ  می باشد که در واحد تخصصی تحقیق و توسعه نرم افزار شرکت توسط مهندسان کارآزموده طراحی و تولید گردیده است. همچنین کنترلرهای واسط به عنوان بخش رابط نرم افزارها ، موانع فیزیکی و انواع شناساگرها نیز به عنوان بخشی از سیستم جامع کنترل تردد می باشد که در واحد الکترونیک طراحی گردیده است.

 3- درب اتوماتیک نفررو

این محصولات با برند KIADOOR و SESAMO  ارایه می گردند و شامل انواع در اتوماتیک فروشگاهی، در اتوماتیک بیمارستانی، در اتوماتیک تلسکوپی، در اتوماتیک منحنی، در اتوماتیک گردان، در اتوماتیک لولایی در واحد فناوری دربهای اتوماتیک کیادر طراحی، تولید و ارایه می گردند. این محصولات اولین سری محصولات تولیدی شرکت می باشند که از سال 1385 تولید و در کلیه استانها توضیع و نصب گردیده اند. بخشی از این محصولات نیز از شرکت SESAMO ایتالیا تامین می گردند.

 4- قفل کنترل تردد

این محصولات وارداتی بوده و با برند CONTROlX ارایه می گردند و شامل انواع قفل مگنتی، قفل بولت، قفل مقابل برقی و انواع قفلهای خاص می باشد که نمونه های اولیه از معتبرترین شرکت های تولید کننده این تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای جهانی می باشند از کشور های چین و تایوان تهیه گردیده و پس از تست های انجام شده وارد سبد کالایی شرکت گردیده است.

5-دستگاه کنترل تردد 

شامل انواع تجهیزات کنترل تردد مستقل برای پروژه های کوچک که ماهیت سازمانی ندارند و همچنین تجهیزات شناساگر مانند دستگاه اثرانگشت، تشخیص چهره، کارتخوان، کنترلرها، انواع شستی ها ی لمسی و غیر تماسی و فشاری از معتبرترین تولید کننده های کره جنوبی، چین و تایوان تهیه گردیده و و پس از تست های نهایی وارد سبد کالایی شرکت گردیده است.

 6- کنترل تردد خودرویی

مجموعه ای از نرم افزار، سخت افزار و راهبندهای خودرویی با روش شناسایی پلاکخوان یا رادیو های برد بلند UHF و یا هر دو برای مدیریت پارکین های عمومی و یا سازمانها به کار برده می شوند که می تواند با سیستم های جامع کنترل تردد سازمانی لینک شوندو یا به صورت مجزا عمل نمایند.