گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد چیست؟

گیت کنترل تردد زیر شاخه‌ای از سامانه کنترل دسترسی است که در جهت ایجاد نظم و امنیت در ادارات و سازمان‌ها، صنایع حمل‌و‌نقل، ورزشگاه‌ها و مکان‌های امنیتی به کار گرفته می‌شوند. 

گیت ورود و خروج پرسنل مجموعه‌ای از تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی و زیر‌شاخه‌ای از سامانه کنترل دسترسی می‌باشد که بر اساس فرایندهای از پیش تعریف شده و عموما برای مدیریت تردد پرسنل و مهمان‌ها، مسافرین و مراجعین در سازمان‌ها و شرکت‌ها، ایستگاه‌های مترو، قطار، اتوبوس و فرودگاه‌ها و هر مکانی که نیاز به امنیت و نظم داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدف از راه‌اندازی گیت کنترل تردد چیست؟

در گذشته برای کنترل ورود و خروج افراد در سازمان‌ها یا ادارات از روش‌های سنتی استفاده می‌شد که خطای انسانی بسیار بالایی را در بر‌داشت و زمان زیادی برای کنترل تردد افراد صرف می‌شد و به منابع انسانی زیادی جهت کنترل تردد افراد در یک مجموعه نیاز بود.

امروزه با گسترش تکنولوژی به منظور حفظ نظم و امنیت بیشتر، سازمان‌ها و مراکز مختلف اقدام به خرید و نصب سیستم‌ها و ابزارهای کنترل دسترسی کرده‌اند که پیشرفت عظیمی را برای سازمان‌ها در پی داشت. در هر اداره و یا سازمان افرادی اعم از پرسنل، مهمان و ارباب‌رجوع رفت‌و‌آمد دارد که با توجه به هر دسته از مراجعین می‌توان کنترل تردد متفاوتی در سازمان داشت و به راحتی می‌توان ورود افراد مختلف به سازمان را نسبت به دیگر افراد مجزا کرد و تایین کرد که چه افرادی در چه زمان‌هایی به چه مکان‌هایی از سازمان دسترسی داشته باشند که این کار  با نصب و راه‌اندازی گیت کنترل تردد و شناساگرها قابل انجام است و در نتیجه کمک به حفظ امنیت سازمان را در پی خواهد داشت.

گیت کنترل تردد

نام‌های دیگر گیت تردد 

نام‌های دیگری که مصرف‌کنندگان این محصولات به کار می‌برند عبارتند از گیت کنترل تردد شیشه‌ای، گیت تردد نفر، گیت ورودی اداری، گیت مترویی و... که به صورت کلی گیت کنترل تردد عمومیت بیشتری دارد و تولید‌کنندگان نیز از این ترکیب استفاده بیشتری می‌کنند.

گیت کنترل تردد در سازمان‌ها و مراکز دولتی، بانک‌ها و موسسات مالی، کارخانجات و صنایع تولیدی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و... کاربرد فراوانی دارد. همچنین گیت یک واژه انگلیسی به معنی عام هر نوع دروازه‌ای می‌باشد که آمد و شد افراد و غیره را کنترل می‌کند که در بعضی مواقع از واژه گذرگاه به جای گیت استفاده می‌گردد.

گیت تردد در واحد مهندسی و تولید شرکت هوشمندسازان بیتا، با دقت بالا و بر اساس نیاز بازار داخلی و به کارگیری با کیفیت‌ترین مواد‌اولیه و ماشین‌آلات روز و توسط نیروی فنی ماهر و متخصص تولید می‌گردد که علاوه بر طراحی و تولید گیت کنترل تردد در زمینه‌ی تعمیر و نگهداری گیت کنترل تردد نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

نمونه پروژه‌های گیت کنترل تردد

در ویدئو زیر بخشی از گیت‌های کنترل تردد تولید شرکت هوشمند سازان بیتا که در پروژه‌های متعدد از جمله سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و بین‌المللی نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری شده را مشاهده می‌کنید. 

 

 

 مزیت‌های رقابتی گیت کنترل تردد هوشمند سازان بیتا 

  • قابلیت سفارشی‌سازی در ابعاد و متریال
  • دارای تناسب قیمت و کیفیت
  • امکان تهیه قطعات یدکی در سریع‌ترین زمان
  • استفاده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه
  • متنوع و دارای طیف کامل گیت‌های کنترل تردد
  • قابل رقابت با گیت‌های مشابه خارجی
  • دارای تکنولوژی روز در طراحی و تولید
  • گذراندن دوره تست بیش از یک سال برای هر دستگاه
  • نصب شده در پروژه‌های متعدد سازمانی
  • دارای کنترلر هوشمند با تکنولوژی پیشرفته

پرسش و پاسخ‌های رایج درباره گیت‌های کنترل تردد 

پرسش 1: آیا گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای یا باله‌ای را می‌توان در فضای باز نصب کرد؟

پاسخ: اغلب گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای قابل نصب در فضای بیرون در زیر سایبان می‌باشند یعنی می‌بایست از مجاورت با آفتاب و برف و باران محافظت گردد.

پرسش 2: مزیت گیت تردد شیشه‌ای بر گیت سه اهرمی چیست؟

پاسخ: گیت‌های شیشه‌ای به دلیل سرعت عملکرد بالا و اتوماتیک بودن سیستم باز شونده، بهره‌وری بهتری نسبت به گیت‌های سه شاخه دارند ولی از نظر قیمت گران‌تر می‌باشند.

پرسش 3: آیا ابعاد گیت‌های کنترل تردد سریع قابلیت سفارشی‌سازی دارند؟

پاسخ: تغییر ابعاد این نوع گیت‌ها هم در ارتفاع و هم در طول راهرو تا حدودی که به عملکرد سیستم آسیب نزند امکان‌پذیر است.

پرسش 4: آیا گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای یا باله‌ای امکان استفاده به صورت دو طرفه را دارند؟

پاسخ: از مزایای گیت‌های تولید‌شده در شرکت هوشمند سازان بیتا این می باشد که امکان استفاده به صورت دوطرفه امکان‌پذیر می‌باشد.

پرسش 5: قیمت گیت کنترل تردد چگونه محاسبه می‌گردد.

پاسخ: مبنای قیمت گذاری این دستگاه‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد که در مقاله قیمت گیت‌های ورود و خروج مطالعه نمایید.

پرسش 6: تفاوت گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای و گیت‌های کنترل تردد باله‌ای چیست؟

پاسخ: گیت‌های شیشه‌ای به صورت کشویی خطی حرکت می‌کنند و می‌توانند از پایین‌ترین نقاط گیت تا یک متر بالاتر از بدنه گیت را پوشش دهند. ولی گیت‌های باله ای حرکت کشویی زاویه‌ای داشته و بخشی از فضای زیرین گیت‌ها باز می‌باشد. بنابراین گیت‌های باله‌ای به دلیل داشتن باله‌ای سبک از استهلاک کم‌تری برخوردارند و گیت‌های شیشه‌ای از پوشش بیشتر و استهلاک بیشتری برخوردارند. همچنین قیمت گیت‌های شیشه‌ای گران‌تر از گیت‌های باله‌ای می‌باشد.


در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص خرید گیت تردد دارید با ما تماس بگیرید...

گیت کنترل تردد شیشه ای

(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد سه شاخه

(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد گردان

(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد امنیتی

(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد ویژه

(مشاهده توضیحات)