سامانه کنترل تردد سازمانی

 نرم افزار کنترل تردد سازمانی

 کنترل تردد سازمانی چیست؟

کنترل تردد سازمانی به مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی که به صورت یکپارچه در بستر شبکه داخلی و یا اینترنت توسط یک نرم افزار قدرتمند مدیریت می گردند و برای مدیران امکان مدیریت درب ها و گیت  های کنترل تردد در بخش های مختلف سازمان ها را فراهم می سازند.

با سیستم کنترل تردد سازمانی یکپارچه می توان ترددهای کارمندان، میهمان ها، مدعوین و خودروها را ساماندهی کرده و بانک اطلاعاتی ارزشمندی از تردد افراد و خودروها را در یک سازمان فراهم نمود. یکی از مهم ترین مسائل در هر سازمان، حفاظت و حراست کامل از محیط، اموال و اطلاعات طبقه بندی شده مربوط به آن سازمان است. تعیین سطح دسترسی افراد و اطلاع از موقعیت مکانی آن ها درمحیط سازمان از ارکان اصلی حفاظت فیزیکی می باشد.

حساسیت در این مورد، برای افرادی که عضو سازمان نیستند و به عنوان میهمان یا مراجعه کننده وارد محیط سازمان می شوند بیشتر است بخصوص در سازمان ها و محیط هایی که به طور ذاتی از حساسیت بالای امنیتی و حفاظتی برخوردارند. بنابراین برای کنترل دسترسی افراد به منابع سازمان، ثبت موقعیت های مکانی آنان در سازمان و تشخیص حضور آن ها در موقعیت های مجاز یا غیر مجاز به ابزار مناسبی مورد نیاز است. با استفاده از این ابزار ها می توان پیش از ورود و نفوذ افراد غیر مجاز، از وقوع مشکل یا بحران امنیتی و حفاظتی در سازمان جلوگیری کرد.

 اهداف سامانه کنترل تردد سازمانی 

  •  تشخیص و تایید هویت افراد مجاز برای ورود به محیط سازمان
  •  تصدیق و تایید مجوز ورود و تعیین سطح دسترسی مکانی
  • ثبت و پیگیری موقعیت مکانی هر فرد در صورت نیاز 
  •  بررسی و ثبت زمان تردد هر فرد
  • گزارش گیری از تردد ها و عملکرد کارکنان حراست

  • کنترل تردد هوشمند 

امنیت به عنوان دومین رکن اساسی نیازهای انسان بعد از نیازهای فیزیولوژیکی اوست. با رشد جوامع بشری و شکل گیری شهرنشینی و ساختارهای سازمانی، تامین امنیت و برقراری نظم با روش های سنتی و متکی بر نیروی انسانی امری مشکل و پر از اشتباهات انسانی خواهد بود. لذا برای تامین امنیت پایدار، هر سازمانی می بایست با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا، راهکارهای امنیتی هوشمندانه ای را جایگزین روش های سنتی نماید.

  • کنترل تردد یکپارچه 

یکپارچه سازی تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مداربسته، سیستم های کنترل تردد، سیستم های اعلام حریق، سیستم هوشمند ساختمان و نرم افزارهای ERP سازمانی و اجتناب از جزیره ای عمل کردن موجب بهبود فرآیندهای تردد و امنیت سازمان، جلوگیری از موازی کاری و کاهش هزینه های سازمان می گردد.

  • کنترل تردد سفارشی 

به تجربه دریافته ایم که هر سازمانی نیازهای امنیتی خود را دارد و با یک یا چند راهکار و یا با تجهیزات موجود امکان تامین نیازهای همه ی سازمان ها امکانپذیر نیست. به همین دلیل بسیاری از سازمان ها نیازمند سفارشی سازی نرم افزارها و سخت افزارها برای پوشش کامل نیازهای امنیتی خود می باشند.

بخشی از مشتریان سازمانی ما که از محصولات نرم افزای ،سخت افزاری و یا گیت های کنترل تردد تولید شده در هوشمند سازان بیتا بهره می برند.

وزارت ارشاد اسلامی، وزارت بهداشت و علوم پزشکی،شرکت آبفای استان البرز، اورژانس مرکزی تهران، سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه صنعتی شریف ،موسسه فرهنگی تبیان ،شهرداری مرکزی اصفهان ،اداره کل آموزش و پرورش استان فارس ،شرکت زیمنس آلمان ،شرکت مادیران ،شرکت گلرنگ ،شرکت بل فرانسه ،شرکت آسیاتک ،شرکت شیمیایی کلران ،شرکت داروسازی عبیدی ،شرکت نستله ،شرکت نفت چین CNPC ،دیتا بزرگ سنتر برج میلاد

نرم افزار کنترل تردد پریس

(مشاهده توضیحات)

کنترلرهای هوشمند کنترل تردد

(مشاهده توضیحات)

انواع شناساگرهای بایومتریک

(مشاهده توضیحات)

گیت کنترل تردد سازمانی

(مشاهده توضیحات)