دستگاه های اکسس کنترل

دستگاه کنترل تردد

 

دستگاه اکسس کنترل چیست؟ 

دستگاه اکسس کنترل یا دستگاه کنترل تردد جهت نظارت و مدیریت جابجایی پرسنل در سازمان ها‌، ادارات و دیگر مکان ها استفاده می شود. این دستگاهاه ها انواع مختلفی را شامل می شوند که با توجه به نیاز هر مکانی می توان بهترین انتخاب را داشت. مکانهای مختلف نیازهای امنیتی متفاوتی دارند. اماکن تجاری واقع در مناطق پر خطر یا مناطق شلوغ مانند پایانه های حمل و نقل ، مراکز اجتماعی یا سازمان های بزرگ بیشتر در معرض خطر سرقت و سایر خطرات امنیتی هستند. بنابراین مهم است که هنگام انتخاب یک سیستم اکسس کنترل به آن توجه داشته باشید.

 دستگاه کنترل تردد شامل انواع دستگاه های اثر انگشت، دستگاه کد و کارت و لوازم جانبی می باشد که برای مجهز کردن یک یا چند درب و بر اساس نیاز پروژه توسط کارشناس پیشنهاد می گردد. اغلب این محصولات سیستم های اکسس کنترل در رده تجهیزات کنترل تردد مستقل Stand Alone Accesss Control System  می باشند یا میتوان از آنها به عنوان شناساگر در سامانه کنترل تردد سازمانی استفاده نمود.

در دستگاه کنترل تردد افراد توسط کد یا کارت و یا پارامترهای زیستی مانند اثر انگشت و چهره و یا با روشهای ترکیبی صورت می پذیرد و در بعضی مواقع از شستی های فشاری، غیر تماسی و تماسی نیز استفاده می گردد.

در ادامه انواع سیستم های اکسس کنترل را مشاهده می فرمایید که تنوع بسیار بالایی دارند.

قیمت دستگاه اکسس کنترل

قیمت اکسس کنترل بر اساس عملکرد، ظرفیت ثبت افراد، کیفیت ساخت، تکنولوژی به کار رفته،برند محصول و کشور تولید کننده و مدت زمان و نوع گارانتی تعیین می گردد. دستگاه اکسس کنترل بایومتریک مانند تشخیص چهره و اثر انگشت عموما گرانترین نوع این محصولات می باشند و دستگاه کنترل تردد کد و کارت قیمت پایین تری دارند همچنین دستگاه های ساخت اروپا و کره جنوبی و تایوان گرانتر از دستگاه ساخت چین یا ایران می باشند. 

دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی

(مشاهده توضیحات)

دستگاه تشخیص چهره

(مشاهده توضیحات)

دستگاه کنترل تردد کد و کارت

(مشاهده توضیحات)