پشتیبانی

 ارائه خدمات در استان‌های تهران و البرز در کمتر از 12 ساعت

ارائه خدمات در استان‌های دارای نمایندگی در کمتر از 12 ساعت

ارائه خدمات در استان‌های بدون نمایندگی در کمتر از 32 ساعت

  کنترل کیفیت:

کلیه محصولات تولید شده و یا وارداتی طی فرآیندی در کمیته کنترل کیفیت مجموعه مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرند و چنانچه نیازمند دریافت استانداردهای داخلی باشند اقدام به دریافت استاندارد نموده و سپس به عنوان یک محصول قابل قبول در سبد کالایی شرکت قرار می‌گیرند.

  تامین قطعات:

بسیاری از محصولات ارائه‌شده یا به صورت مستقیم از طرف تیم بازرگانی از تولیدکنندگان داخلی و یا خارجی خریدار شده و یا توسط تیم مهندسی و تولید این شرکت طراحی و تولید گردیده و در سبد کالایی شرکت قرار می‌گیرد این امر موجب گردیده تا تامین قطعات یدکی به آسانی و در کم‌ترین زمان صورت پذیرفته تا واحد پشتیبانی نیز جهت جلب رضایت مشتریان بتواند در کم‌ترین زمان نسبت به ارائه خدمات اقدام نماید.

 

 تعمیرات:

با توجه به توان فنی و مهندسی شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع قطعات مکانیکی و تجهیزات الکترونیکی این امکان را فراهم نموده تا بسیاری از محصولات ارائه شده قبل از وارد شدن بر سبد کالایی شرکت آنالیزشده و نقشه‌های مهندسی تهیه گردد تا در صورت نیاز به تعمیر قطعات این امر با سرعت و به سادگی در بخش خدمات پس از فروش شرکت صورت پذیرد.

 گارانتی محصولات:

کلیه محصولات ارائه‌شده از گارانتی‌های یک الی سه ساله برخودار می‌باشند که مدت زمان و نوع گارانتی بر روی ضمانت‌نامه و یا در قرادادهای منعقده ذکر می‌گردد. محصولات تولیدی شرکت از گارانتی بی‌قید‌و‌شرط برخوردار می‌باشند که در هر شرایطی شرکت متعهد به جایگزینی قطعه می‌باشد.

رضایتمندی مشتریان دولتی و خصوصی از عملکرد شرکت و سابقه درخشان 15 ساله این مجموعه حاکی از موفقیت مدیران هوشمند سازان بیتا در خط مشی مشتری‌مداری و رعایت اصول حرفه‌ای است و این آغازیست برای تحقق بخشیدن بر شعار معروف " فروش آغار یک تعهد است".

  گارانتی خدمات:

ارائه مشاوره درست به مشتریان در انتخاب محصول مناسب بر اساس نیاز از سوی تیم فروش و سپس نصب و اجرای درست و استاندارد توسط پرسنل آموزش دیده از سوی تیم فنی شرکت این اطمینان را بر ما می دهد تا کلیه خدمات نصب و اجرایی را به مدت یک سال خورشیدی ضمانت نماییم.

 به‌کارگیری پرسنل فنی کارآمد و تحصیل‌کرده با رشته‌های فنی مرتبط، برگزاری دوره‌های آموزشی و تجهیز تیم خدمات موجب گردیده تا ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان صورت پذیرد.