پشتیبانی

 

ارائه خدمات در استان های تهران و البرز در کمتر از 12 ساعت

ارائه خدمات در استان های دارای نمایندگی در کمتر از 12 ساعت

ارائه خدامات در استان های بدون نمایندگی در کمتراز 32 ساعت

 

 کنترل کیفیت:

کلیه محصولات تولید شده و یا وارداتی طی فرآیندی در کمیته کنترل کیفیت مجموعه مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرند و چنانچه نیازمند دریافت استانداردهای داخلی باشند اقدام به دریافت استاندارد نموده و سپس به عنوان یک محصول قابل قبول در سبد کالایی شرکت قرار می گیرند.

 

 

                  گارانتی محصولات:

کلیه محصولات ارائه شده از گارانتی های یک الی سه ساله برخودار می باشند که مدت زمان و نوع گارانتی بر روی ضمانت نامه و یا در قرادادهای منعقده ذکر می گردد. محصولات تولیدی شرکت از گارانتی بی قید و شرط برخوردار می باشند که در هر شرایطی شرکت متعهد به جایگزینی قطعه می باشد.

رضایتمندی مشتریان دولتی و خصوصی از عملکرد شرکت و سابقه درخشان 15 ساله این مجموعه حاکی از موفقیت مدیران هوشمند سازان بیتا در خط مشی مشتری مداری و رعایت اصول حرفه ای است و این آغازیست برای تحقق بخشیدن بر شعار معروف " فروش آغار یک تعهد است".

 

 گارانتی خدمات:

ارائه مشاوره درست به مشتریان در انتخاب محصول مناسب بر اساس نیاز از سوی تیم فروش و سپس نصب و اجرای درست و استاندارد توسط پرسنل آموزش دیده از سوی تیم فنی شرکت این اطمینان را بر ما می دهد تا کلیه خدمات نصب و اجرایی را به مدت یک سال خورشیدی ضمانت نماییم.

 به کارگیری پرسنل فنی کارآمد و تحصیل کرده با رشته های فنی مرتبط، برگزاری دوره های آموزشی و تجهیز تیم خدمات موجب گردیده تا ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان صورت پذیرد.

 

 تامین قطعات:

بسیاری از محصولات ارائه شده یا به صورت مستقیم از طرف تیم بازرگانی از تولیدکنندگان داخلی و یا خارجی خریدار شده و یا توسط تیم مهندسی و تولید این شرکت طراحی و تولید گردیده و در سبد کالایی شرکت قرار می گیرد این امر موجب گردیده تا تامین قطعات یدکی به آسانی و در کمترین زمان صورت پذیرفته تا واحد پشتیبانی نیز جهت جلب رضایت مشتریان بتواند در کمترین زمان نسبت به ارائه خدمات اقدام نماید.

 

تعمیرات:

با توجه به توان فنی و مهندسی شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع قطعات مکانیکی و تجهیزات الکترونیکی این امکان را فراهم نموده تا بسیاری از محصولات ارائه شده قبل از وارد شدن بر سبد کالایی شرکت آنالیز شده و نقشه های مهندسی تهیه گردد تا در صورت نیاز به تعمیر قطعات این امر با سرعت و به سادگی در بخش خدمات پس از فروش شرکت صورت پذیرد.